Chcę wynająć

Jeśli chcesz czerpać z wynajmu swojego mieszkania stały, pasywny dochód, to dobrze trafiłeś- pomożemy Ci osiągnąć ten cel!

Współpracując z nami, pustostany, problemy z najemcami, rozliczanie mediów czy usterki staną się przeszłością, a Ty będziesz cieszył się zyskiem z wynajmu!

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej nieruchomości pomożemy Ci wybrać najlepszą strategię:

 

WARIANT 1 - FIRMA ECHO STANIE SIĘ NAJEMCĄ TWOJEGO MIESZKANIA

*Gwarancja terminowo opłaconego czynszu przez lata.

Swoje pieniądze dostaniesz bez względu na to, czy najemca nam zapłacił, czy nie. Mieszkanie wynajmujemy my od Ciebie, więc jesteśmy zobligowani do tego, żebyś zawsze maił pieniądze na czas

*Nie musisz martwić się o pustostany- proponujemy wynajem na 3-8 lat

Nierzadko zdarza się, że po wyprowadzce poprzednich najemców przez jakiś czas mieszkanie zostaje niewynajęte. Wynajmując nam mieszkanie nie musisz się o to martwić przez długi czas

*Dzięki profesjonalnej weryfikacji najemców masz pewność, że Twoje mieszkanie nie ulegnie zniszczeniom czy zaniedbaniu.

Wiemy, jak weryfikować najemców, wiemy, jak się od tego ubezpieczyć, tym też chronimy nie tylko Twojego interesu, ale i swojego, dlatego jest to dla nas bardzo ważne, Twoje mieszkanie jest w najlepszych rękach !

*Po okresie najmu odświeżamy mieszkanie, dzięki czemu otrzymasz je w nienaruszonym stanie.

Wyobraź sobie, że przez 5 lat wynajmujesz mieszkanie na własną rękę, ile razy musiałbyś go odświeżać? Jak wyglądałoby Twoje mieszkanie, gdybyś nie inwestował w nie co jakiś czas? To także są dodatkowe koszty i Twój czas.

Wynajmując nam mieszkanie nie musisz się o to martwić, oddamy go w takim stanie, w jakim otrzymaliśmy

*Wszystkie problemy i koszty z głowy

Przez te 5 lat spali się trochę żarówek, zejdzie trochę litrów farby na odświeżenie, hydraulik skasuje kilka stów za odetkanie rur,  kilku najemców zadzwoni poskarżyć, że sąsiad głośno chrapie, że woda nie leci z kranu… Wszystkie koszty oraz obowiązki oraz koszty spadają na nas a Ty zyskujesz spokój.

WARIANT 2 - ZARZĄDZANIE NAJMEM

Jeśli nie masz czasu zajmować się swoim mieszkaniem na wynajem, oferujemy także usługę zarządzania najmem.

Pomożemy podnieść atrakcyjność mieszkania.

Kompleksowo przygotowujemy mieszkanie do prezentacji potencjalnym najemcom poprzez home staging oraz profesjonalną sesję zdjęciową.

Znajdziemy odpowiedniego najemcę.

Weryfikujemy zainteresowanych klientów, a także organizujemy formalności- nie musisz już martwić się o umowę, protokół zdawczo-odbiorczy czy rozliczenia mediów. Nadzorujemy mieszkanie przez cały okres trwania umowy, a następnie odbieramy je od najemcy.

Nie musisz martwić się o pustostany.

Ponieważ nasze wynagrodzenie uzależnione jest od Twojego przychodu, zależy nam na ograniczeniu pustostanów do minimum.

Najczęściej zadawane pytania i wątpliwości:

„Skoro zarabiacie na moim mieszkaniu, czemu ja nie mogę podnieść ceny i na nim zarabiać więcej?”

Możesz, ale wymaga to trochę wiedzy i inwestycji gotówki. Musisz wiedzieć, jaka konfiguracja mieszkania przyniesie Ci największy zysk, jak niskim kosztem podnieść standard mieszkania. Nie sztuka zainwestować w mieszkanie dużo pieniędzy i zminimalizować stopę zwrotu. Musisz także wiedzieć, jakie mieszkania są w trendzie, nie urządzać ich tak, jak Tobie się podoba, tylko tak jak podoba się potencjalnym najemcom. Musisz wiedzieć jak je wynajmować, jak się zabezpieczyć, a najważniejsze to mieć niezawodną ekipę remontową, która zrobi to sprytnie, tanio i szybko!
Ale jest też na to sposób, możesz zlecić nam przygotowanie Twojego mieszkania (patrz > chcę wyremontować )

„Nie będę miał kontroli nad tym, kto będzie mieszkał w tym mieszkaniu”

Tak samo jak nie masz kontroli nad tym, kim okaże się osoba, której wynająłeś to mieszkanie. Elegancka Pani z korporacji również może Ci nie zapłacić, spokojny student również może urządzić impreze i zaprosić niespokojne towarzystwo.
My mamy sposoby na weryfikacje najemców, mamy także dodatkowe ubezpieczenia, które pokrywają ewentualne szkody. Cały ciężar spada na nas, dlatego zabezpieczenie się jest w naszym interesie!
Zrobią dziurę w ścianie? My to musimy naprawić! Zaleją sąsiada, to także nasza sprawa. My ponosimy tu największe straty, wiec zainwestowaliśmy w odpowiednią wiedze dotyczącą weryfikacji najemców oraz wszelkich możliwych zabezpieczeń.

„Wszystko fajnie, ale nie zgadzam się na żaden remont, żadne odświeżanie”

Średnio co rok trzeba odświeżyć mieszkanie, wynajmując na własną rękę po przednich najemcach musisz zrobić to we własnym zakresie. Wynajmując nam, my Cię w tym wyręczymy.
Jeśli nie chcesz ścianki działowej, po okresie naszego najmu możemy ją zdjąć, nie ma to dla nas żadnego problemu. Jeśli tylko sobie tego życzysz dostaniesz mieszkanie dokładnie takie, jakie nam oddałeś. Jeśli chcesz możemy zostawić Ci nasza konfiguracje mieszkania, bo przyniesie ona na większe zysk, niż przed naszą ingerencją.
Czy jakkolwiek najemca odda Ci odświeżone mieszkanie? Tylko my to zrobimy.

„Nie opłaca mi się schodzić z ceny o 200 zł na miesiąc”

Przyjrzyjmy się sytuacji, kiedy Twoi najemcy, wyprowadzają się średnio co rok i co rok tracisz jeden czynsz z najmu na poszukanie kolejnych . Przy mieszkaniu z czynszem np. 1800 zł tracisz przez te 5 lat 9tys zł , co równa się sytuacji, kiedy wynajmujesz nam mieszkanie przez 4 lata za niższą cene o 200 zł. Ponadto t w tym czasie wiele razy musiałbyś zainwestować w mieszkanie, odświeżyć, kupić nowy mebel itd…. Policz, a zobaczysz, że się opłaca!

„Moje meble są jeszcze dobre, nie zgadzam się na ich wymianę”

Jeśli Twoje meble nie pasują do naszej wizji, pozwól nam je zlikwidować lub zabierz je sobie. Nic na tym nie stracisz, przecież po 5 latach wynajmu i tak najprawdopodobniej do niczego by się nie nadawały.

„A co jeśli nam nie zapłacicie lub nie przywrócicie mieszkania do pierwotnego stanu?”

Czynsz otrzymujesz z góry, w razie takiej sytuacji umowa jest wypowiadana natychmiastowo. Naszym Wynajmującym dajemy także kaucje. Ponadto wszystkie detale takie jak przywrócenie do stanu pierwotnego zapisujemy w umowie. Dodatkowo firme nie chroni prawo lokatorów, jeśli Pan Kowalski nie zapłaci Ci czynszu, wypowiesz mu umowę, a on może stwierdzić, że się nie wyprowadzi, jeśli podpisałeś umowe okazjonalną, możesz załatwiać to drogą Sądową tracąc czas, prawo go chroni i nie możesz odłączyć mu wody, gazu, ani prądu. Firma nie ma takich przywilejów. Ale że skoro zainwestowaliśmy w Twoje mieszkanie, mamy w tym biznes i po prostu opłaca nam się płacić co miesiąc. 🙂

Sprawdź nasze realizacje

.. LUB SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI